קצת עלי

נעים להכיר! אני נגה, נשואה ללירון, אימא לאיתי בן 5 ,וליהלי בת שנתיים.
אני בעלת תואר ראשון בתקשורת, ובתחילת דרכי הייתי מנהלת מוצר ופרויקטים בתחום השיווק. עבדתי בתחום בתפקיד בכיר בחברה גדולה כ- 6 שנים ובמקביל למשרה זו, לקחתי חלק כמנהלת פרוייקטים דרך חברה עצמאית בפרוייקטים ממשלתיים משמעותיים.

מאז ומתמיד מערכות יחסים עניינו אותי.

כילדה ל- 14 אחים (כן, כן! קראתם נכון- 14 אחים) שהגיעו מנישואים ראשונים\שניים של הורי מכל צד, ילדה אומנה ואימוץ שגדלים במשפחתו של אבי ואשתו כחלק מהאידיאולוגיה שלהם בחיים- לתת בית ואהבה לילדים שלא זכו בכך באופן טבעי.

בעקבות הגירושים של הוריי, עוד לפני שהייתי בת 3 – חוויתי סוגים ורמות שונות של מערכות יחסים שהביאו אותי בגיל צעיר יחסית, לתהות לגבי החיים והאופן שאנשים תופסים אותם ואת מערכות היחסים שלהם בחייהם, עם עצמם, עם הסובבים אותם, עם העולם ועם היקום, בקיצור- את המציאות.

כאימא – הרגשתי שקיבלתי לידיי הזדמנות לעבור עם עצמי תהליך עמוק וללמוד להכיר את עצמי מחדש דרך עיניי ילדיי. אני מאמינה שכל ילד מזמן בדרכו, שיעורים והתפתחות אישית משותפים למערכת היחסים בינו לבין הוריו.

עם הזמן, ובעקבות תהליך ממושך ומשמעותי של התבוננות פנימית, כאדם וכאמא, בחרתי לשנות כיוון שהתברר מהר מאוד עד כמה הוא נכון וטבעי עבורי.
בחרתי ללכת ללמוד הדרכת ההורים, במקום שמאגד מספר שיטות, תיאוריות וגישות, במכללת "יוזמות", בחיפה.

במקביל, אני גם מטפלת הוליסטית, בשיטות של אקסס בארס ותטא הילינג, שכל תהליך שכזה שם דגש על נקודות המבט שיש לנו לגבי תחומי החיים ועל אמונות השורש שלנו, שמנהלות אותנו באופן לא מודע. כמו כן, אני משלבת תהליכים מתוך עולם הטיפול הרוחני, ההוליסטי- עם פרקטיקות המבוססות על גישות ותיאוריות שונות ומגוונות מעולם האימון ,ייעוץ ביוגרפי רוחני – אנתרופוסופיה ו- NLP , מדעי החברה, מדעי הרוח והחינוך.

אני מאמינה בלמידה מתוך הקשבה פנימית עמוקה; קודם כל לעצמנו, ועם רכישת מיומנות זו ומיומנויות נוספות – נוכל להיות קשובים לצרכים של הילדים שלנו. 

כאשר הורה מגיע אלי לבעיה או קושי שיש לו עם הילד שלו, לפני שאני ניגשת לטפל ב"בעיה של הילד", אני עושה עם ההורה התבוננות על אותה בעיה, קושי או אתגר – ועל מה שהם מציפים בהורה. משם יוצאים לפרקטיקות של הנחיית ההורה וקבלת כלים להתמודדות עם מה שהילד מביא לפיתחו וצועדים יחד לדרך של מודעות הורית, מתוך תהליכי הקשבה והעצמה. 

הגישה שלי היא לעבוד בצורה מעמיקה עם ההורה, על שלל הנקודות שדורשות עבודה, קודם כל עם עצמו. להתחיל באופן שאותו הורה גדל בתור ילד, באמצעות התבוננות על הילד שבי, ומשם, לצאת החוצה ולראות את הילד שלי, במלואו.

 

נגה הילה מותנה
סנדאות הדרכת הורים

החזון שלי

לאפשר להורים לחוות את ההורות שלהם כמסע משותף – שלהם ושל ילדיהם.לראות בקשיי ההורות הזדמנות לצמיחה ולהתפתחות אישית.
לפתח מודעות הורית, שתאפשר לנהל את האתגרים שבשגרה.
לרכוש כלים שמאפשרים נקודת מבט חדשה על עצמנו, דרך עיניי ילדינו.
לקבל את ילדינו עם החוזקות ועם החולשות שלהם, ולהיות שם עבורם, גם ובעיקר כשקשה.
ללמד לקבל את הטעויות שלנו, ההורים, באהבה.
ללמד כיצד להתמודד עם רגשות האשמה, שאיכשהו, תמיד נמצאים שם ואפילו לנסות לשחרר
אותם (כן, זה אפשרי)
לאפשר להורים להיות בטוחים בהורות שלהם, לסמוך על עצמם ועל הקול הפנימי שלהם

צרו איתי קשר
close slider

מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה שעולה על רוחם, בין שתרצו להתייעץ על מצב קיים או שאתם מתעניינים בהזמנת סדנא לארגון שלכם. 

NEW VIEW LOGO

תודה שהצטרפתם אלינו

NEW VIEW LOGO

תודה שפנית אלי

אחזור בהקדם

Call Now Button